pondělí 21. srpna 2017

Jsem blond!


Po šesti letech to můžu říct zase. A nejen jako omluvu pro své chování. Jsem blond.


Henna je úžasná věc, co se týče péče o vlasy. Trochu horší už je její nevypočitatelnost, když si to s ní rozmyslíte. O odbarvení už jsem nějaký ten měsíc přemýšlela. Odrazovaly mě ale děsivé zvěsti o tom, že po kontaktu s peroxidem vlasy získají výrazně zelený nádech. Trvale. 

Možná to je jen urban legend, možná ne. Každopádně jsem do toho šla. A po sedmi hodinách v křesle jsem si vážně oddechla. Namísto zelené mám na hlavě jen místy teplejší nádech. Až se vlasy vzpamatují, zkusím jít ještě do světlejších a studenějších odstínů. Zatím je to ale každopádně víc než skvělé. 

Pokud taky žonglujete s myšlenkou, že by možná jiná barva nebyla k zahození, zkuste si přeměnu třeba v některé z mnoha aplikací, které najdete kromě Google Play určitě i v jeho alternativách pro jiné systémy. A jestli na to chcete jít hned teď, prubněte taaz.com. Kromě otestování jiné barvy vlasů je tenhle online přeměňovač skvělý i na zkoušku různého líčení, na které vám jinak schází ať už vybavení, nebo odvaha. Taky zvažujete nějakou změnu?
Mějte se (a ať to když tak vyjde!)
Žádné komentáře:

Okomentovat