sobota 13. května 2017

Jak složit MALSJÖ a přitom se nezbláznit

V celém tom virtuálnu toho o sobě vypouštím víc a víc. IG sledovači tedy určitě ví, že jsem zrovna nově přestěhovaná.

Zatímco v ostatních místnostech je ještě mírně zakrabicováno, obývák už dostává přibližné obrysy. Posledním zvelebovacím krokem je v tuto chvíli vitrína na alkohol. Jak jinak než z IKEA. Včera jsme si dovezli domů tři velké krabice. A pak začal boj. ** SPOILER **: Vyhráli jsme.Protože jsem ve zdraví přežila kompletní proces sestavování nábytku z IKEA, považuji se za zcela oprávněnou k tomu, abych ostatní poučovala. Jak být jako já? Zkuste následujících patnáct kroků!1) Nechte osobu dva (protože skoro na všechno musíte být dle IKEA dva) udělat tu otravnou část, tedy vybalování.

Zdroj: IKEA.com


2) Odstraňte z místnosti veškeré čtyřnohé pomahače. TIP: Smějte se jim, že si ven nemůžou vzít plyšáka.


3) Zděste se všech těch pidi hejblátek, co budete potřebovat.4) Všechny si je srovnejte. Ne proto, že se v nich budete lépe orientovat, ale proto, že to líp vypadá.5) Objevte v něčem robotí ksicht a ukažte ho partnerovi.6) Jelikož vás dosavadní činnost úplně vyřídila, dejte si pauzu. Zkuste třeba tu čokoládovo-oříškovou pomazánku (samozřejmě bez pečiva).7) Zastyďte se a udělejte drobné občerstvení pro oba.

Vlevo: Mistral zelený čaj Malina a máta - voní i chutná božsky, zalívám vodou o teplotě 85° C. Hrnek od Buldočí naděje.
Vpravo: English Tea Shop čaj Honey Melon z vánoční kolekce. Hrnek z Tesco.


Kdo nepije zimní čaj celoročně, neví, co je život.

8) Vraťte se k práci a zjistěte, že to jde i bez vás. Což je fajn.9) Vlezte do vitríny a vyfoťte psy.10) S pocitem důležitosti se zapojte do práce.

Lak na nehty: 100% Pure, odstín Pepper. #blogerka

11) Znovu objevte robotí tváře. Pokud partner zrovna zmateně listuje návodem, nechte si radost z jejich objevení pro sebe.12) Zjistěte, že jste něco namontovali obráceně. Když to spravíte, přejděte k nasazování dvířek. Do deseti pokusů to snad zvládnete. Hlavně ať vás nenapadne tahat foťák!

.
.
.

13) Radujte se z výsledku SVÉHO snažení! ...no možná nejen svého...
14) Přejímejte, co o vás vypovídá to, že vitrínu zcela zaplníte alkoholem.

15) Namluvte sami sobě, že jsou to vlastně z půlky dary. A hlavně: vy nepijete, ale degustujete!Mějte se krásně a na zdraví!

1 komentář: