pondělí 31. října 2016

OOTD: Halloween! // H&M 1/5: Sezónní kousky


31.10. - Sezónní kousky // OOTD: Halloween!
28.11. > 5.12. - Dámské oblečení

Koledovat se v Česku sice nechodí, ale dekorace, tematické večírky, kostýmy, ... to si líbit necháme. V H&M tohle ví. Proto nabízí i čistě sezónní kousky - i když Halloween už nestihnete, můžete si v eshopu vyhlídnout alespoň něco na Vánoce nebo Silvestra. 


Vzorované šaty - H&M eshop, 399 Kč - zde
Vysoké boty - H&M eshop, 529 Kč (PC 899) - již nejsou k dispoziciLak jsem si nechala ten, který miluji už od začátku letošního podzimu. Je z dm od jejich nové značky Trend it up (více tady). Stojí 65 Kč a jsem s ním dost spokojená. Kromě toho, že má pro mě perfektně nositelnou a univerzální barvu, i dlouho vydrží.


Tedy pokud se během prvních dvaceti čtyř hodin nesloupne vcelku. Ale za to možná může vrstva laku pod ním. Přelakováno bezbarvým = vyřešeno.


S makeupem jsem se vyřádila. Není nad možnost beztrestně se blýsknout.

Rty - Rimmel: Lasting Finish by Kate, odst. 107
Oči - Makeup Revolution: paletka Big Love, stříbrný pigment Lily Lolo, tekuté linky Lush, odst. Úspěch (o linkách jsem psala zde)


A abych v tom nejela sama...


Křídla - H&M eshop, 149 Kč - zde


Křídla H&M nabízí jen v jedné velikosti. Na buldočky sice byly, ale celkově bych je doporučila spíše na (stejné a) menší psy. Ramínka jsou pružná, kluci je mají téměř maximálně natažená. Kromě Halloweenu je ale ještě více využijí na Mikuláše a o Vánocích!


Snad vám první část shrnutí mých úlovků z H&M k něčemu byla. :) Pokud plánujete hned mrknout na eshop, nepřehlédněte jen dnes platící slevy na vybrané černé a šedé věci. A taky nezapomeňte na poštovné zdarma nad 1300 Kč (kód 0458 zadáte do příslušného políčka; pokud máte účet, musíte v košíku rozkliknout sekci Platba jakoby jste ji chtěli upravit - políčko je tam). 


Slavíte Halloween? Máte tematickou výzdobu nebo outfit? A nebo ještě líp: má vaše zvířectvo taky kostým? Dejte vědět a mějte se krásně :)P.S. Má podzimní giveaway (tahle) dnes končí, tak se ještě rychle přidejte, ať máte šanci vyhrát!
P.P.S. Jelikož jsem nedávno odhalila existenci svého blogu prvnímu rodinnému příslušníkovi, tak: AHOJ BABI! AHOJ DĚDO!

Žádné komentáře:

Okomentovat